BCN3D Sigma D25

BCN3D Sigma D25

Objavte novú generáciu našej najznámejšej 3D tlačiarni, ktorá bola vyvinutá tak, aby poskytovala maximálnu produktivitu vo veľkej stavebnej komore. Vďaka vlastnostiam, ako je veľký objem tlače a plná konektivita, je Sigma D25 vybavená naším systémom Independent Dual Extruder (IDEX). Dokáže tak rýchlo vyrábať funkčný prototyp vo vysokej kvalite a presnosti.

Veľká kapacita stavebnej komory

Sigma D25

Obsah 25 litrov

(š) 420 mm x (h) 300 mm x (v) 200 mm

BCN3D filamenty

Priemyselné materiály / filamenty pre nás vyrába spoločnosť BASF a Mitsubishi Chemical. Sú navrhnuté tak, aby pre 3D tlačiarne BCN3D poskytovali perfektné výsledky.

STÁLE ROZŠIRUJÚCA SA PONUKA PROFESIONÁLNYCH MATERIÁLOV

Využite širokú škálu priemyselných materiálov, ktoré pre BCN3D Technologies vyvinuli spoločnosti BASF a Mitchubishi Chemical. Vďaka nášmu otvorenému systému môžete využiť aj ďalšie filamenty tretích strán. Vyberte si z bohatej ponuky filamentov.

Materiály vhodné pre 3D tlačiareň BCN3D Sigma D25

PLA / PET-G / TPU 98A / PVA

BCN3D Cloud

3D tlačiareň BCN3D Sigma D25 je vybavená najnovšími funkciami konektivity. Vďaka našej cloudovej platforme BCN3D môžete jednoducho posielať svoje 3D tlačové súbory po sieti a omnoho viac. Zabudnite na ručné aktualizácie firmwaru. Funkcia Over the Air (OTA) zaistiť, že Vaša tlačiareň bude mať vždy aktuálny firmaware. 

BCN3D Cura

BCN3D Cura je profesionálny slicer. Je intuitívny, všestranný a disponuje podrobnými nastaveniami pre prípravu všetkých 3D tlačových typov priemyselných modelov. 

BCN3D Profesionálne 3D tlačiarne

Sem vložte podnadpis

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu.

Advanced Engineering s.r.o.

Váš partner v oblasti aditívnej výroby.