BCN3D Stratos (Cura)

BCN3D Cura je bezplatný a ľahko použiteľný softvér (slicer) pre 3D tlač, ktorý pripraví Váš model na 3D tlač. Poskytuje intuitívne užívateľské rozhranie a vylepšenie pracovného postupu, a to ako pre nováčika, tak aj pre skúsených užívateľov. Je založený na známom open source slicer a je kompatibilný so všetkými 3D tlačiarňami BCN3D. 

OPTIMALIZOVANÉ PRE 3D TLAČIARNE BCN3D

BCN3D Curaprevedie digitálny model do programu príkazov pre 3D tlačiareň. Tento proces bol optimalizovaný a testovaný pre produkty BN3D. Výsledkom je, že sa užívateľ môže spoľahnúť na bezchybnú 3D tlač a venovať sa tvorbe tlačových modelov.

VYUŽITE PLNOHODNOTNÝ IDEX

BCN3D Cura podporuje všetky výhody systému IDEX: zlučuje a podporuje modely z viacero odlišných materiálov, generuje podporné štruktúry a tiež umožní skrátenie doby 3D tlače pomocou kombinácie hotendov s rôznymi priemermi tresiek.

INTEGROVANÉ TLAČOVÉ PROFILY

BCN3D Cura obsahuje overené tlačové profily materiálov pre zvýšenie úspešnosti tlače. Vyberte nainštalované hotendy a materiály v 3D tlačiarni a Cura vygeneruje optimálne súbory. Skúsený užívateľ samozrejme môže vyladiť svoje úlohy ďalšími viac než 200 dostupnými parametrami.

IDEX REŽIM MIRROR A DUPLICATION

BCN3D Cura podporuje plné nastavenie režimu IDEX - benefity nezávislých tlačových hláv, ktorým disponujú všetky BCN3D 3D tlačiarne. Iba pár kliknutiami ľahko zdvojnásobíte svoju 3D tlačovú produkciu.