Softvér

Simplify3D


NAJPREDÁVANEJŠIE SOFTVÉROVÉ ALL-IN-ONE RIEŠENIE PRE 3D TLAČ

Svetovo najlepšie hodnotený softvér pre prípravu 3D tlače. Simplify3D slicer poskytuje nie len kód pre profesionálnu tlač ale taktiež umožňuje zobraziť každú fázy tlače pomocou simulácie a bezkonkurenčné variabilné nastavenia.

cena bez DPH     135,00 €

cena s DPH        162,00 €

Geomagic Design X

PROFESIONÁLNY SOFTVÉR PRE REVERZNÉ INŽINIERSTVO

Design X je jednotkou na trhu v oblasti reverzného inžinierstva. Z naskenovaného objektu vytvorí pomocou funkcií parametrický model, ktorý nebolo možné získať iným spôsobom.

Cena na vyžiadanie

Geomagic Control X

PROFESIONÁLNY SOFTVÉR PRE KONTROLU KVALITY

Geomagic Control X používa algoritmy podobné ako Design X. Je však určený na porovnávacie analýzy skenu reálnej súčiastky voči počítačovému modelu. Farebné mapy jednoducho zobrazia odchýlky modelu. Jednoduchosť a prepracovanosť softvéru umožňuje zlepšovanie procesov kontroly kvality.

Cena na vyžiadanie

ZW3D

CENOVO DOSTUPNÝ PROFESIONÁLNY CAD/CAM/CAE SOFTVÉR

Komplexné CAD/CAM/CAE riešenie či už pre hobby používateľov alebo profesionálov. ZW3D vo verzií miniABC3D a LITE poteší svojou využiteľnosťou a cenou hobby CAD modelárov alebo začiatočníkov v oblasti počítačom podporovaného dizajnu. Verzie STANDARD a PROFESSIONAL si nájdu uplatnenie v spoločnostiach a pri konštruovaní ako plnohodnotné CAD/CAM/CAE softvéry.

Dostupné verzie miniABC3D - LITE - STANDARD - PROFESSIONAL

cena bez DPH     200,00 - 3 850,00 €

cena s DPH          240,00 - 4 620,00 €

SolidWorks

Pripravujeme uvedenie do ponuky

PROFESIONÁLNY CAD SOFTVÉR VO VERZIÁCH - STANDARD / PREFESSIONAL / PREMIUM

Pripravujeme uvedenie do ponuky