3D Skenery

SENSE

3D SYSTEMS

UNIVERZÁLNY RUČNÝ SKENER

Jednoduchý ručný skener SENSE od spoločnosti 3D SYSTEMS. Či sa jedná o skenovanie malých alebo veľkých predmetov, skener SENSE je tá správna voľba na začiatok. Bežný užívateľ ale aj profesionál ocení jednoduchosť ovládania tohto zariadenia. Dodáva sa s intuitívnym softvérom pre bezproblémovú prácu a samozrejmosťou je konektivita cez USB 3.0 či kompatibilita s Windos 8/8.1/10.

cena bez DPH     421,00 €

cena s DPH          505,20 €

Dodanie do 10 dní 

HP 3D Structured Light Scanner Pro

HP

PROFESIONÁLNY SKENER SNÍMAJÚCI AJ FAREBNÚ TEXTÚRU

Skener na prahu profesionálneho farebného 3D skenovania.  Dve kamery v jednom snímacom cykle môžu podstatne znížiť časové nároky alebo spresniť proces získavania dát a následnú tvorbu polygónovej siete. Príslušenstvo ako kĺbové rameno HP 3D desk scan lever Pro alebo automatický otočný stôl HP 3D automatic turntable Pro zvyšujú produktivitu pred aj počas skenovania.

7 dní

cena bez DPH     2655,00 €

cena s DPH        3 186,00 €

Heavy Duty Quadro

EVIXSCAN 3D

Všestranné 3D skenovanie v náročnom prostredí

Skenovacia hlava disponuje dvoma pármi skenovacíh kamier. Vnútorná dvojica kamier je zameraná na skenovanie detailu a druhá vonkajšia dvojica kamier je zameraná na väčší rozsah aobjem skenovaného predmetu. Dva skenovacie rozsahy tak umožňujú skenovanie objektov rôznych rozmerov.

Cena na vyžiadanie 

Heavy Duty Optima

EVIXSCAN 3D

Presné 3D skenovanie malých a sredne veľkých objektov

Profesionálny 3D skener s dvoma kamerami s rozlíšením 5 MPix vytvára dáta s presnosťou 18 mikrónov (0,018 mm), t.j. 95 bodov/mm². Odolná konštrukcia, jednoduchá kalibrácia a obládanie je perfektnou kombináciou pre všetkých, ktorí očakávajú vysokú presnosť merania pri minimálnej časovej náročnosti. Pri skenovaní vúčších objektov môžete využiť meracie terče s unikátnymi symbolmi. Zarovnanie a spojenie viacero snímkov je presné a spoľahlivé.

Cena na vyžiadanie 

Heavy Duty Basic

EVIXSCAN 3D

Cenovo dostupné 3D skenovanie na profesionálnej úrovni

Základný 3D skener, ktorý je založený na technológií moderého LED svetla. Je jedniným zariadením svojho druhu na trhu. Ponúka vysokú presnosť nie len pre priemysel, ale aj pre vzdelávanie, oddelenie výskumu a výrvoja malých a strených podnikov. Vďaka priaznivej cene prináša dostupné profesionálne 3D skenovanie širokému okruhu záujemcov. Ak hľadáte dostupný profesionálny 3D skener, Heavy Duty Basic je ideálnym riešením.

Cena na vyžiadanie 

EviXscan Zoom

EVIXSCAN 3D

Presné 3D skenovanie šperkov a malých predmetov

Model Zoom je automatické zariadenie pre získavanie 3D dát drobných a malých predmetov vo vysokom rozlíšení. Geometrické usporiadanie optiky spoločne s modrým štrukturovaným svetlom LED bolo navrhnuté tak, aby bola dosiahnutá mimoriadna presnoť pri skenovaní detailov dobných predmetov so zložitým alebo reflexním povrchom. Skenovací proces prebieha úplne automaticky, komora je vybavená rotačnou podložkou.

Cena na vyžiadanie 

EviXscan Dentica

EVIXSCAN 3D

Jedná sa o špeciálne prevedie modelu Zoom pre potreby Dentálneho sektoru.

eviXscan Dentica vyniká v produktivite, výkonnosti, spoľahlivosti a presnosti. Jednotné riešnie zahŕňajúce celý proces 3D skenovanie, modelovania a návrhového procesu. Najde si uplatnenie v dentálnych laboratóriach a stomatológií.

Cena na vyžiadanie