Príslušenstvo


Doplnkové príslušenstvo pre BCN3D 

Kryt komory na BCN3D Sigma R19 + HEPA

Uzavrite vašu BCN3D Sigmu R19 špeciálne navrhnutým krytom s HEPA filtrom pre udržanie konštantnej teploty tlačovej komory a odfiltrovanie výparov. 

cena bez DPH 299,00 €

cena s DPH 358,80 €

Kryt komory na BCN3D SigmaX R19 + HEPA

Uzavrite vašu BCN3D SigmuX špeciálne navrhnutým krytom s HEPA filtrom pre udržanie konštantnej teploty tlačovej komory a odfiltrovanie výparov.

cena bez DPH     329,00 €

cena s DPH        394,80 €

Podstavec s úložným priestorom pre BCN3D Sigma a SigmaX

Pevný a odolný podstavec pre 3D tlačiarňou BCN3D Sigma. Veľký úložný priestor môžete využiť pre uskladnenie zásob spotrebného materiálu a príslušenstva. Na vnútornej stene dvierok je možné pripevniť profilovanú poličku s presným vymedzením nástrojov a pomôcok pre prevádzkovanie 3D tlačiarne. Skrutky sú súčasťou dodávky, STL-súbor poličky pre vytlačenie ku stiahnutiu TU.

cena bez DPH 455,00 €

cena s DPH 546,00 €

Podstavec s úložným priestorom pre BCN3D SigmaX

Pevný a odolný podstavec pre 3D tlačiarňou BCN3D SigmaX. Veľký úložný priestor môžete využiť pre uskladnenie zásob spotrebného materiálu a príslušenstva. Na vnútornej stene dvierok je možné pripevniť profilovanú poličku s presným vymedzením nástrojov a pomôcok pre prevádzkovanie 3D tlačiarne. Skrutky sú súčasťou dodávky, STL-súbor poličky pre vytlačenie ku stiahnutiu TU.

cena bez DPH 492,00 €

cena s DPH 590,04 €


Sprej DIMAFIX 400ml

Dimafix je možné použiť pri nevyhrievaných aj vyhrievaných podložkách. Nástrekom sa vytvorí vrstva, ktorá po vyschnutí zabezpečí adhézny účinok medzi výtlačkom a základnou doskou.  Odstránenie výtlačku zo základnej dosky je "automatické", po vychladnutí sprej prestane účinkovať a výtlačok sa uvoľní.

cena bez DPH      15,00 €

cena s DPH         18,00 €

Sprej 3D Lac

3D Lac je osvědšený sprej pro lepší přilnavost 3D výtisku ke skleněné tiskové desce. Jednoduchá aplikace, vysoká spolehlivost a jednoduché následné odstranění pomocí vody nebo přípravku na okna. Vhodný pro vyhřívané i nevyhřívané tiskové podložky.

cena bez DPH     11,00 €

cena s DPH        13,20 €

3D Coating spray

ZMATNUJÚCI SPREJ NA LESKLÉ POVRCHY 

Tento sprej slúži na zmatnenie lesklých povrchov alebo na skenovanie tmavých objektov. Tenká vrstva prípravku zanechá detaily do veľkosti 0,2 mm. Po skenovaní sa jednoducho odstráni vodou.

cena bez DPH     24,00 €

cena s DPH        28,80 €

Lemonesol 315ml

Lemonesol pre odstraňovanie podporných štruktúr z materiálu HIPS

cena bez DPH     13,00 €

cena s DPH        15,60 €

Lepidlo Cube gen3

Lepidlo Cube Gen3 (CubeStick) je možné aplikovať na nevyhrievané aj vyhrievané podložky. Pomocou molitánového aplikátoru, ktorý je súčasťou balenia sa nanesie vrstva lepidla na tlačovú podložku. 

cena bez DPH     18,80 €

cena s DPH        22,56 €