Príslušenstvo


Kryty na 3D tlačiarne BCN3DKryt na Sigma R17 - Capot Sigma avec filter HEPA

Uzavrite vašu BCN3D Sigmu R17 špeciálne navrhnutým krytom s HEPA filtrom pre udržanie konštantnej teploty tlačovej komory a odfiltrovanie výparov.

cena bez DPH     299,00 €

cena s DPH        358,80 €

Skladom

Kryt na SigmaX - Capot SigmaX avec filtr HEPA

Uzavrite vašu BCN3D SigmuX špeciálne navrhnutým krytom s HEPA filtrom pre udržanie konštantnej teploty tlačovej komory a odfiltrovanie výparov.

cena bez DPH     329,00 €

cena s DPH        394,80 €

Skladom 


Materiály pre stolové 3D tlačiarne


Filamentové struny

Filamenty 1,75 a 2,85 mm pre univerzálne použitie vo väčšine FDM 3D tlačiarní. PLA/ABS/PETG/Nylon/ColorFABB séria/ASA/CPE/FlexFill/Nylon CF15/HIPS/Timberfill vo všetkých dostupných farbách.

Skladom 


Materiály pre profesionálne a produkčné 3D tlačiarne


Materiály na báze plastov

Tlačové materiály zodpovedajúce širokej škále technických plastov, elastomérov a kompozitov, ktoré majú požadovanú pružnosť, odolnosť, tuhosť, húževnatosť, stabilitu, priehľadnosť, bio-kompatibilitu, tepelnú odolnosť a pod. Sú vhodné pre koncepčné modely ako aj funkčné modely, rýchle prototypovanie a priame overovanie výroby.

Materiály pre plne farebnú tlač

ColorJet technológia umožňuje tlač kompozitným materiálom, ktorý vytvára úžasné fotorealistické plnofarebné modely. Dokáže zobraziť koncepty pre finálne rozhodnutie, porovnanie a komunikáciu. Plnofarebnou tlačou CMYK je spájaný biely prášok a tak vzniká model.

Materiály pre odlievanie

3D tlač 100%-ným voskovým materiálom pre detailné a presné odlievanie metódou strateného vosku. K dispozícií sú aj materiály "master" pre výrobu foriem s jednorázovým alebo opakovateľným použitím. Dokážu vytvárať odliatky s vysokou presnosťou a detailom s nízkymi časovými nárokmi pre prípadné zmeny.

Materiály pre 3D tlač kovov

Tlačové materiály pre DMP - hliník, oceľ a vysoko pevnostná oceľ, rôzne triedy titanu, nikel a kobalt chrómové zliatiny, znamenajú veľký rozsah možných aplikácií. Sú to sofistikované "ready to run" kovové zliatiny s príslušnými parametrami.

Materiály Dental

Zdravotne nezáväné certifikované materiály pre odlievanie, priama tlač kovových zliatin alebo tlač veľmi odolným bluestone materiálom. Umožňujú rýchlo a ekonomicky vyrábať náhrady, korunky, mostíky alebo ich časti s presnou a detailnou štruktúrou.


Lepidlá a spreje

Sprej DIMAFIX

Dimafix je možné použiť pri nevyhrievaných aj vyhrievaných podložkách. Nástrekom sa vytvorí vrstva, ktorá po vyschnutí zabezpečí adhézny účinok medzi výtlačkom a základnou doskou.  Odstránenie výtlačku zo základnej dosky je "automatické", po vychladnutí sprej prestane účinkovať a výtlačok sa uvoľní.

cena bez DPH      15,00 €

cena s DPH         18,00 €

Skladom 

Sprej 3D Lac

3D Lac je osvědšený sprej pro lepší přilnavost 3D výtisku ke skleněné tiskové desce. Jednoduchá aplikace, vysoká spolehlivost a jednoduché následné odstranění pomocí vody nebo přípravku na okna. Vhodný pro vyhřívané i nevyhřívané tiskové podložky.

cena bez DPH     11,00 €

cena s DPH        13,20 €

14 dní 

3D Coating spray

ZMATNUJÚCI SPREJ NA LESKLÉ POVRCHY 

Tento sprej slúži na zmatnenie lesklých povrchov alebo na skenovanie tmavých objektov. Tenká vrstva prípravku zanechá detaily do veľkosti 0,2 mm. Po skenovaní sa jednoducho odstráni vodou.

cena bez DPH     24,00 €

cena s DPH        28,80 €

14 dní 

Lemonesol 315ml

Lemonesol pre odstraňovanie podporných štruktúr z materiálu HIPS

cena bez DPH     13,00 €

cena s DPH        15,60 €

14 dní 

Lepidlo Cube gen3

Lepidlo Cube Gen3 (CubeStick) je možné aplikovať na nevyhrievané aj vyhrievané podložky. Pomocou molitánového aplikátoru, ktorý je súčasťou balenia sa nanesie vrstva lepidla na tlačovú podložku. 

cena bez DPH     11,50 €

cena s DPH        13,80 €

14 dní