Profesionálne 3D tlačiarne

Factory 2.0

Omni3D

PROFESIONÁLNA FDM TLAČIAREŇ S OBROVSKÝM TLAČOMVÝM OBJEMOM

Nekompromisná profesionálna 3D tlač v stavebnom priestore 500x500x500mm. Uzatvorená stavebná komora je teplotne regulovaná a dvojtryskový  systém tlačí spoľahlivo priemyselné materiály. Patentovaná technológia chladenia filamentov spoločne s torznou konštrukciou a ďalšími mechanickými vlastnosťami zaisťuje profesionálne kvalitné výtlačky s nízkymi prevádzkovými nákladmi.

Figure 4

3D SYSTEMS

CENOVO DOSTUPNÁ PRIEMYSELNÁ DLP 3D TLAČIAREŇ

Dostupné a všestranné riešenie pre malo objemovú výrobu, extrémne rýchle prototypovanie alebo produkciu v stovkách kusov mesačne. Prináša priemyselnú kvalitu, presnosť a odolnosť.

ProJet MJP 2500 IC

3D SYSTEMS

IDEÁLNE RIEŠENIE PRE POTREBY PRIEMYSELNÉHO ODLIEVANIA

Priemyselná 3D tlač voskových modelov určená pre odlievanie. Bezkonkurenčná rýchlosť výroby modelov kde 100% objemu výtlačku tvorí vosk.

ProJet CJP 360

3D SYSTEMS

DOSTUPNÁ DIZAJNOVÁ MONO 3D TLAČIAREŇ

Špeciálna CJP technológia umožňuje za nižšie náklady 3D tlač dizajnových návrhov. Oproti ostatným členom rady CJP neponúka plnofarebnú tlač. Výtlačky sú biele a je možné ich manuálne farbiť / kolorovať. Rýchlosť, presnosť a jednoduchá obsluha je však na rovnakej úrovni ako ostatné modely rady CJP.

ProJet CJP 260Plus a 460Plus 

3D SYSTEMS

DOSTUPNÁ DIZAJNOVÁ FAREBNÁ 3D TLAČIAREŇ

Technológia CJP umožňuje tlač v širokej škále farieb. Vytlačený model je plnofarebný a ponúka realistickú predstavu návrhu. Súčasťou je softvér, ktorý napríklad odtlačkom JPG fotografie pridá modelu farebnosť existujúceho objektu. Jednoduchá a nenáročná prevádzka ProJet CJP 260Plus alebo 460Plus prináša plnofarebnú 3D tlač do prostredia kancelárie alebo učebni.

ProJet CJP 660Pro a 860Pro

3D SYSTEMS

PROFESIONÁLNA DIZAJNOVÁ TRUECOLOR 3D TLAČIAREŇ

Najvyššie modely rady ColorJet Printing - ProJet CJP 660 Pro a 860 Pro disponujú plným rozsahom CMYK farieb. Ich farebné vyjadrenie dosahuje až 92% celej zobrazitelnej škály. Majú veľké stavebné komory, kde je možné vytvoriť skutočne veľký a detailný výtlačok spolu s farebným efektom. Sú to špičkové zariadenia, ktoré sú schopné vytvoriť detailné dizajnové modely.

ProJet MJP 2500 a 2500Plus

3D SYSTEMS

DOSTUPNÁ PROFESIONÁLNA 3D TLAČ PROTOTYPOV

Prvé modely rady MJP 2500 prinášajú presnú a profesionálnu 3D tlač. Technológia MJP - MultiJet Printing významne posúva hranice tlače detailných prototypov. Rovnako prináša rozmerovú presnosť a jednoduché odplavenie voskových podpier. Spolu s nízkymi nákladmi na prevádzkovanie a jednoduchou obsluhou sú výborným riešením pre každé konštukčné a vývojové oddelenie.

ProJet MJP 3600 a 3600Max

3D SYSTEMS

PROFESIONÁLNA 3D TLAČ MAX

Model 3600 a 3600MAX je pokračovateľom úspešnej rady ProJet 3500. Dosahuje takmer dvojnásobnú rýchlosť tlače a presnejší detail. Obľúbenosť medzi konštruktérmi a profesionálmi je daná rozmerovou presnosťou a perfektným "vykreslením" tvarov, kde ostatné technológie 3D tlače zaostávajú.

ProJet MJP 3600 Dental

3D SYSTEMS

PROFESIONÁLNA 3D TLAČ PRE DENTÁLNU OBLASŤ

Všestrannosť technológie MJP pre stomatologické ordinácie a laboratóriá reprezentuje špeciálny model MJP 3600 Dental. Disponuje tlačovým materiálom, ktorý je zdravotne certifikovaný a optimálny pre využitie odtlačkov, náhrad a konštrukcií. 

ProJet MJP 5600

3D SYSTEMS

PROFESIONÁLNA 3D TLAČ VEĽKÝCH ROZMEROV S VYSOKOU PRESNOSŤOU

Najväčšia stavebná komora, kombinácia a miešanie pružného a pevného materiálu pomocou technológie MJP zosobňuje vrcholový model ProJet MJP 5600. Užívateľ si môže pre tlač modelu určiť stupeň pevnosti a pružnosti každej časti. Všetko jednoducho nastaví pomocou SW 3D Sprint. Môže tak získať model, ktorý bude kombinovať vlastnosti, ktoré sú pre ostatné technológie nedostupné.

ProJet 6000HD a 7000HD

3D SYSTEMS

PROFESIONÁLNA 3D TLAČ TECHNOLÓGIOU SLA

Kompaktné 3D tlačiarne ProJet 6000HD a 7000HD technológie SLA sú vhodné pre získanie prototypov alebo produkciu malých sérií výrobkov. Majú k dispozícii širokú ponuku tlačových materiálov. Reprezentujú výkonné zariadenia 3D tlače pomocou najstaršej a jednej z najpoužívanejších technológií. Uplatnenie nájde v konštrukčných kanceláriach alebo vo výrobe.