MJP Technológia

ProJet MJP 2500 IC

3D SYSTEMS

IDEÁLNE RIEŠENIE PRE POTREBY PRIEMYSELNÉHO ODLIEVANIA

Priemyselná 3D tlač voskových modelov určená pre odlievanie. Bezkonkurenčná rýchlosť výroby modelov kde 100% objemu výtlačku tvorí vosk.

Cena na vyžiadanie.

ProJet MJP 2500 a 2500Plus

3D SYSTEMS

DOSTUPNÁ PROFESIONÁLNA 3D TLAČ PROTOTYPOV

Prvé modely rady MJP 2500 prinášajú presnú a profesionálnu 3D tlač. Technológia MJP - MultiJet Printing významne posúva hranice tlače detailných prototypov. Rovnako prináša rozmerovú presnosť a jednoduché odplavenie voskových podpier. Spolu s nízkymi nákladmi na prevádzkovanie a jednoduchou obsluhou sú výborným riešením pre každé konštukčné a vývojové oddelenie.

Cena na vyžiadanie.

ProJet MJP 3600 a 3600Max

3D SYSTEMS

PROFESIONÁLNA 3D TLAČ MAX

Model 3600 a 3600MAX je pokračovateľom úspešnej rady ProJet 3500. Dosahuje takmer dvojnásobnú rýchlosť tlače a presnejší detail. Obľúbenosť medzi konštruktérmi a profesionálmi je daná rozmerovou presnosťou a perfektným "vykreslením" tvarov, kde ostatné technológie 3D tlače zaostávajú.

Cena na vyžiadanie.

ProJet MJP 3600 Dental

3D SYSTEMS

PROFESIONÁLNA 3D TLAČ PRE DENTÁLNU OBLASŤ

Všestrannosť technológie MJP pre stomatologické ordinácie a laboratóriá reprezentuje špeciálny model MJP 3600 Dental. Disponuje tlačovým materiálom, ktorý je zdravotne certifikovaný a optimálny pre využitie odtlačkov, náhrad a konštrukcií. 

Cena na vyžiadanie.

ProJet MJP 5600

3D SYSTEMS

PROFESIONÁLNA 3D TLAČ VEĽKÝCH ROZMEROV S VYSOKOU PRESNOSŤOU

Najväčšia stavebná komora, kombinácia a miešanie pružného a pevného materiálu pomocou technológie MJP zosobňuje vrcholový model ProJet MJP 5600. Užívateľ si môže pre tlač modelu určiť stupeň pevnosti a pružnosti každej časti. Všetko jednoducho nastaví pomocou SW 3D Sprint. Môže tak získať model, ktorý bude kombinovať vlastnosti, ktoré sú pre ostatné technológie nedostupné.

Cena na vyžiadanie.