BCN3D Cloud

Spravujte svoje 3D tlačiarne a získajte informácie o ich riadení. Cloud BCN3D zefektívňuje pracovný postup 3D tlače. Umožňuje priamo odosielať tlačové úlohy, sledovať 3D tlačiareň alebo skupinu 3D tlačiarní, i ked sú umiestnené na rôznych miestach. Informácie môžete ľahko zdieľať s ostatnými operátormi 3D tlače.

Služba BCN3D Cloud je zadarmo ako súčasť vybavenia 3D tlačiarne BCN3D Technologies*. Je jednoduchá na používanie, stačí webový prehliadač. Budete môcť sledovať, spravovať a konfigurovať svoje profesionálne 3D tlačiarne. Jediné, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa.

*V súčasnosti táto služba podporuje iba radu BCN3D Epsilon.


Odosielanie tlačových úloh

Odosielanie tlačových úloh priamo z Vášho stola prostredníctvom PC, smartfónu alebo iného sieťového zariadenia a ľahko opakovane tlačíte predchádzajúce úlohy.

Hromadná správa Vašich 3D tlačiarní

Ľahko spravujte a sledujte aktuálny stav 3D tlačiarne na Vašom pracovisku, zvyšuje efektivitu a zjednodušujte organizáciu 3D tlačových projektov.

Priebežný monitoring v každom okamihu

Sledujte stav 3D tlačiarne z akéhokoľvek pripojeného zariadenia. Vaše úlohy môžete spustiť, pozastaviť, prípadne obnoviť.