EPSILON

BCN3D

Profesionálne 3D tlačiarne radu EPILON sú riešením pre veľké a presné výtlačky a vysoký výkon. Vďaka konštrukcií a vybaveniu spoľahlivo tlačia  priemyslovými, technickými a špeciálnymi materiálmi (filamentmi). 

Je to dané uzavretou  a pasívne vyhrievanou komorou, úložiskom filamentov s riadením priestorovej vlhkosti a integrovaným záložným batériovým zdrojom UPS.

Štandardne disponuje dvoma BCN3D IDEX nezávislými tryskami a poskytuje tak skutočnú multimateriálovú tlač.

Plne uzavretá a pasívne vyhrievaná komora.

3D tlačiareň Epsilon W50 a Epsilon W27 majú plne uzavretú tlačovú komoru, ktorá udržuje a pasívne riadi vnútornú teplotu priestoru až do 60°C.

Celoplošne vyhrievanú tlačovú podložku je možné vyhriať až na 120°C. 

Mimoriadna kapacita stavebnej komory

Epsilon W27

Obsah 27 litrov

(š) 420 mm x (h) 300 mm x (v) 220 mm

Epsilon W50

Obsah 50 litrov

(š) 420 mm x (h) 300 mm x (v) 400 mm

BCN3D filamenty

Priemyselné materiály / filamenty pre nás vyrába spoločnosť BASF a Mitsubishi Chemical. Sú navrhnuté tak, aby pre 3D tlačiarne BCN3D poskytovali perfektné výsledky. 

STÁLE ROZŠIRUJÚCA SA PONUKA PROFESIONÁLNYCH MATERIÁLOV

Využite širokú škálu priemyselných materiálov, ktoré pre BCN3D Technologies vyvinuli spoločnosti BASF a Mitchubishi Chemical. Vďaka nášmu otvorenému systému môžete využiť aj ďalšie filamenty tretích strán. Vyberte si z bohatej ponuky filamentov.

Materiály vhodné pre 3D tlačiareň BCN3D Epsilon:

Bežné filamenty: PLA / PET-G / TPU 98A / PVA

Technické filamenty: ABS / ASA / PA / PP

Odplaviteľné filamenty: HIPS / PVA

BCN3D Cloud

3D tlačiarne BCN3D Epsilon sú vybavené najnovšími funkciami konektivity. Vďaka našej cloudovej platforme BCN3D môžete jednoducho posielať svoje 3D tlačové súbory po sieti a omnoho viac. Zabudnite na ručné aktualizácie firmwaru. Funkcia Over the Air (OTA) zaistiť, že Vaša tlačiareň bude mať vždy aktuálny firmaware.

BCN3D Cura

BCN3D Cura je profesionálny slicer. Je intuitívny, všestranný a disponuje podrobnými nastaveniami pre prípravu všetkých 3D tlačových typov priemyselných modelov.

BCN3D Profesionálne 3D tlačiarne

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu.

Advanced Engineering s.r.o.

Váš partner v oblasti aditívnej výroby.