Vianočná ponuka #2 - BCN3D SigmaX R19 + FlashForge Adventurer 3 za výhodnú cenu 3690€ bez DPH

27.11.2019

Využite Vianočnú ponuku #2 a získajte dve tlačiarne za cenu jednej. Iba teraz môže dostať od nás darček v podobe 3D tlačiarne Adventurer 3 od spoločnosti FlashForge, pri kúpe 3D tlačiarne BCN3D SigmaX R19. Cena je 3690€ bez DPH.

Spoločnosť Advanced Engineering s.r.o. pripravila pre Vás výhodnú vianočnú ponuku. Zvýhodnená vianočná ponuka platí pri zakúpení 3D tlačiarne BCN3D SigmaX R19.

BCN3D SigmaX R19 je skvelou voľbou pre profesionálov alebo pokročilých užívateľov. 3D tlačiareň Sigma tlačí presne, rýchlo a prakticky s akýmkoľvek dostupným druhom filamentov. So Sigmou sa dokážete posunúť na ďalší level v oblasti 3D tlače.

FlashForge Adventurer 3 je skvelá voľba pre užívateľov, ktorí chcú využívať širšiu paletu materiálov. Vyhrievaná podložka rozširuje možnosti tlačiť rôznymi materiálmi, ktoré majú vyššie nároky na teplotu. Teplota tlačovej podložky rovnako pozitívne ovplyvňuje kvalitu výtlačkov v uzavretej stavebnej komore. Vzdialené ovládanie cez Cloud a online kamera, to všetko ponúka Adventurer 3. 

Akciová ponuka platí do 20.12.2019. V prípade záujmu si môžete produkt objednať cez email advanced@advancedengineering.sk alebo kontaktným formulárom priamo na stránke www.adv-eng.sk. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Advanced Engineering s.r.o.

www.adv-eng.sk

advanced@advancedengineering.sk

info@adv-eng.sk

Predaj / Služby / Riešenia

Váš partner v oblasti Aditívnej výroby