Tlačiarne Sigma od spoločnosti BCN3D zvíťazili v testoch

05.11.2019

V rebríčku zostavenom časopisom All3DP bola 3D tlačiareň Sigma vyhlásená ako najlepšia duálna 3D tlačiareň za rok 2019. Portál 3D Natives sa zameral na tlačiareň SigmaX, ktorá v testoch dosiahla najvyššie hodnotenie (9.00 / 10.00). Časopis CHIP označil Sigmu R19 ako jednu z dvoch najlepších 3D tlačiarní vo svojom celosvetovom hodnotení.

To že Sigma dosahuje najvyššie očakávania my už vieme a sme radi, že naše skúsenosti zdieľa tiež rebríček renomovaných webov. Je dôležité vystihnúť jedinečnosť tlačiarne Sigma a SigmaX a to kvalitou výtlačkov, multimateriálovú všestrannosť, IDEX produktivitu a spoľahlivosť tlačiarne.

Advanced Engineering s.r.o. je partnerom spol. Elvira / Abc3D, ktorá spolupracuje s výrobcom BCN3D už niekoľko rokov. Výrobca BCN3D stále vylepšuje a doplňuje funkcionalitu svojich tlačiarní a to i na základe našich poznatkov. V súčasnej dobe sa pracuje na tlači kovových modelov. Predstavte si, že cenovo dostupné stolné tlačiarne Sigma a SigmaX budú vedieť vytlačiť plnohodnotné kovové modely!