Stolové

FINDER

FLASHFORGE

VEĽMI RÝCHLA, PRESNÁ A TICHÁ 3D TLAČIAREN

Tlačiareň FINDER je ideálnym zariadením pre vstup do sveta 3D tlače. Vytlačte funkčné súčiastky pre domácnosť, dielne do školy alebo prakticky čokoľvek. FINDER je dostupným riešením naozaj pre každého!

cena bez DPH         377,00 €

cena s DPH         452,40 € 

Skladom 

INVENTOR IIS

FLASHFORGE                              

INTELIGENTNÁ, VÝNIMOČNE TICHÁ A RÝCHLA 3D TLAČIAREŇ

Vylepšená generácia obľúbenej a úspešnej 3D tlačiarne Finder sa nazýva Inventor IIS. Prináša mnoho nových zlepšení a väčšiu stavebnú komoru. Inventor IIS je 3D tlačiareň s uzavretým tlačovým priestorom čo prináša ešte lepšie tlačové výsledky, skvelú kvalitu povrchu vytlačených modelov a odhlučnenie zariadenia na vysokej úrovni.

cena bez DPH     558,00 €

cena s DPH       669,60 € 

Skladom

ADVENTURER 3

                            FLASHFORGE

VYHRIEVANÁ PODLOŽKA A UZAVRETÁ STAVEBNÁ KOMORA

Adventurer 3 je skvelá voľba pre užívateľov, ktorí chcú využívať širšiu paletu materiálov. Vyhrievaná podložka rozširuje možnosti tlačiť rôznymi materiálmi, ktoré majú vyššie nároky na teplotu. Teplota tlačovej podložky rovnako pozitívne ovplyvňuje kavlitu výtlačkov v uzavretej stavebnej komore. Vzdialené ovládanie cez Cloud a online kamera, to všetko ponúka Adventurer 3.

cena bez DPH    439,00 €

cena s DPH      526,80 €

Skladom

GUIDER IIS

FLASHFORGE                 

VYHŘÍVANÁ DESKA VE VĚTŠÍ A UZAVŘENÉ STAVEBNÍ KOMOŘE

3D tlačiareň Guider IIS je od výroby vybavená vyhrievanou doskou, HEPA filtrom a on-line kamerou. Väčšia stavebná komora je uzavretá a umožňuje vytvárať veľké výtlačky v širokej škále tlačových materiálov. Prostredníctvom internetu je možné kamerou sledovať priebeh tlače napríklad na vašom mobilnom telefóne.

cena bez DPH    1 539,00 €

cena s DPH      1 846,80 €

Do 30 dní

SIGMA R19

                BCN3D

MULTIMATERIÁLOVÁ TLAČ, IDEX SYSTÉM NEZÁVISLÝCH TRYSIEK A VEĽKÁ TLAČOVÁ PLOCHA

BCN3D Sigma je skvelou voľbou pre profesionálov alebo pokročilých užívateľov. Sigma tlačí presne a rýchlo praktický s akýmkoľvek dostupným druhom filamentov. So Sigmou sa dokážete posunúť na ďalší level v oblasti 3D tlače. Má nezávislý otvorený systém filamentov, veľký stavený priestor a dokáže používať rôzne priemery trysiek.

cena bez DPH     2 475,00 €

cena s DPH       2 970,00 € 

Skladom 

SIGMAX R19

BCN3D                          

VEĽKÝ PRACOVNÝ PRIESTOR, MÓD ZRKADLENIA A KOPÍROVANIA, NEZÁVISLÉ TRISKY A PRODUKTIVITA

Novinka od spoločnosti BCN3D prináša kvalitu a produktivitu na vysokej úrovni za neobvykle priaznivú cenu. Tlačiareň SigmaX umožňuje výrobu vysoko kvalitných výtlačkov, takmer polmetrové výrobky, výrobu dvoch zhodných modelov alebo zrkadlených modelov v jednom cykle.

cena bez DPH           3 695,00 €

cena s DPH           4 434,00 € 

Skladom 

FabPro 1000

               3D SYSTEMS

VSTUPNÁ BRÁNA DO PROFESIONÁLNEJ DLP TECHNOLÓGIE

FabPro 1000 prináša možnosť priemyselnej 3D tlače pomocou technológie Digital Light Printing. Vysokú produktivitu, priemyselnú kvalitu, rýchlu výrobu a nízke náklady na operáciu, to všetko Vám zabezpečí FabPro 1000.

cena bez DPH        4 295,00 €

cena s DPH       5 154,00 €

Skladom