Stolové 3D tlačiarne

ADVENTURER 3

FLASHFORGE

VYHRIEVANÁ PODLOŽKA A UZAVRETÁ STAVEBNÁ KOMORA

Adventurer 3 je skvelá voľba pre užívateľov, ktorí chcú využívať širšiu paletu materiálov. Vyhrievaná podložka rozširuje možnosti tlačiť rôznymi materiálmi, ktoré majú vyššie nároky na teplotu. Teplota tlačovej podložky rovnako pozitívne ovplyvňuje kvalitu výtlačkov v uzavretej stavebnej komore. Vzdialené ovládanie cez Cloud a online kamera, to všetko ponúka Adventurer 3.

cena bez DPH   350,00 €

cena s DPH     420,00 €

GUIDER IIS

               FLASHFORGE                 

VYHŘÍVANÁ DESKA VE VĚTŠÍ A UZAVŘENÉ STAVEBNÍ KOMOŘE

3D tlačiareň Guider IIS je od výroby vybavená vyhrievanou doskou, HEPA filtrom a on-line kamerou. Väčšia stavebná komora je uzavretá a umožňuje vytvárať veľké výtlačky v širokej škále tlačových materiálov. Prostredníctvom internetu je možné kamerou sledovať priebeh tlače napríklad na vašom mobilnom telefóne.

cena bez DPH    1 539,00 €

cena s DPH      1 846,80 €

SIGMA R19

BCN3D

MULTIMATERIÁLOVÁ TLAČ, IDEX SYSTÉM NEZÁVISLÝCH TRYSIEK A VEĽKÁ TLAČOVÁ PLOCHA

BCN3D Sigma je skvelou voľbou pre profesionálov alebo pokročilých užívateľov. Sigma tlačí presne a rýchlo praktický s akýmkoľvek dostupným druhom filamentov. So Sigmou sa dokážete posunúť na ďalší level v oblasti 3D tlače. Má nezávislý otvorený systém filamentov, veľký stavený priestor a dokáže používať rôzne priemery trysiek.

cena bez DPH  2 475,00 €

cena s DPH    2 970,00 € 

VEĽKÝ PRACOVNÝ PRIESTOR, MÓD ZRKADLENIA A KOPÍROVANIA, NEZÁVISLÉ TRISKY A PRODUKTIVITA

Novinka od spoločnosti BCN3D prináša kvalitu a produktivitu na vysokej úrovni za neobvykle priaznivú cenu. Tlačiareň SigmaX umožňuje výrobu vysoko kvalitných výtlačkov, takmer polmetrové výrobky, výrobu dvoch zhodných modelov alebo zrkadlových modelov v jednom cykle.

cena bez DPH         3 695,00 €

cena s DPH          4 434,00 € 

Epsilon

BCN3D

Výkonná profesionálna 3D tlačiareň navrhnutá pre tlač objemných modelov.

Plne uzavretá vyhrievaná stavebná komora 420 x 300 x 400 mm

Priemyselný dizajn technológie IDEXLAN / Wifi / Cloud. Otvorený systém pre použitie rôznych tlačových materiálov. BCN3D Epsilon je pripravená pre tlač štandardných, ale aj vysoko odolných filamentov vďaka pasívne vyhrievanej komore do 60°C. BCN3D Epsilon je možné pripojiť do LAN/WiFi a cloud internetu. Vďaka službe BCN3D Cloud je možné vzdialené monitorovanie priebehu tlače a mnoho ďalších pokročilých funkcií. Konvenční užívatelia môžu naďalej využívať režim pomocí tlače z SD karty.

Cena na vyžiadanie.

FabPro 1000

3D SYSTEMS

VSTUPNÁ BRÁNA DO PROFESIONÁLNEJ DLP TECHNOLÓGIE

FabPro 1000 prináša možnosť priemyselnej 3D tlače pomocou technológie Digital Light Processing . Vysokú produktivitu, priemyselnú kvalitu, rýchlu výrobu a nízke náklady na operáciu, to všetko Vám zabezpečí FabPro 1000 od spoločnosti 3D Systems.

cena bez DPH        2570,00 €

cena s DPH       3084 ,00 €

Skladom